Центр Митрополита Андрея Шептицького

Сучасна бібліотека – це не лише місце, де зберігають і читають книжки: це вільний простір, де вони промовляють до читачів. За таким принципом організовано Центр Митрополита Андрея Шептицького, який споруджено у місті Львів на вулиці Козельницькій, 2а на території студмістечка Українського католицького університету.
Центр Митрополита Андрея Шептицького відкрився 10 вересня 2017 року. Це - новітній інформаційно-ресурсний центр та бібліотека, перша за часи незалежності будівля, яка збудована спеціально для бібліотеки.
Будівництво п’ятиповерхової бібліотеки Українського католицького університету (яка є більше, ніж просто бібліотекою) тривало два роки. Проект Центру Шептицького розробила архітектурна фірма Behnisch Architekten. Його вартість склала 5,7 млн доларів.
Площа Центру Шептицького становить 6027 м2. Серцем простору є бібліотека, однак разом із нею тут є конференц-зал, навчальні аудиторії, адміністративні приміщення, кав'ярня, дитяча кімната та сувенірна крамничка.
Детальніше читайте: https://zaxid.net/biblioteka_z_gidnistyu_n1435960 
8 фактів про бібліотеку
1. У бібліотеці є електронна пошукова система, яка працює через термінали, для самостійного пошуку необхідної книги.
2. Фонд бібліотеки налічує 146 тисяч примірників книг. Більша частина з них знаходиться на стелажах у вільному доступі, рідкісні книги - у книгосховищі Центру.
3. У навчальних аудиторіях, розташованих на 4-му поверсі, студенти та викладачі зможуть працювати над своїми проектами.
4. В офісі на п'ятому поверсі розміститься адміністрація Українського католицького університету.
5. На другому поверсі бібліотеки є відкрита тераса з панорамою на студмістечко і храм Святої Софії - Премудрості Божої. Всього у будівлі три тераси - дві відкриті і одна напівзакрита.
6. У Центрі є кафе і книжковий магазин, де будуть продаватися видання Українського католицького університету та його сувенірна продукція: футболки, джемпери, чашки та канцелярські товари для студентів.
7. Дизайн фасаду виконано таким чином, що бібліотека нагадує стос книг.
8. У Центрі є дитяча зона, в якій батьки зможуть залишити своїх дітей на час презентації або виставки. Вихователі розважатимуть їх та читатимуть їм книжки.
Окрім того, можна подивись відео:
В УКУ відкрили центр Митрополита Андрея Шептицького
Нова бібліотека УКУ пропонує читачам безліч новинок
Фотоальбом
Відвідуйте сайт Бібліотеки УКУ  http://library.ucu.edu.ua/

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...