среда, 19 мая 2021 г.

Методичний посібник для педагогів

Благодійним фондом «Здоров’я жінки і планування сім’ї» підготовлено методичний посібник «Попередження насильства в закладах освіти» для педагогів, психологів та адміністрації закладів освіти.
У виданні представлені міжнародно визнані підходи до попередження насильства та цькування в закладах освіти, рекомендації щодо управлінських та просвітницьких заходів для створення безпечного і вільного від насильства простору.
Їх можуть використовувати заклади освіти для розроблення власної стратегії попередження та протидії насильству, реагувати на такі випадки, надавати допомогу тим, хто зазнав, учинив або став свідком насильства.
Посібник схвалено для використання в закладах загальної середньої освіти за висновком комісії з психології та педагогіки науково-методичної ради МОН України (лист ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 04.09.2020 № 22.1/12-Г-768).
Попередження насильства у закладах освіти : методичний посібник для педагогічних працівників. – Вид 2-ге, доповнене, оновлене. – Київ : Благодійний фонд «Здоров’я жінки і планування сім’ї», 2020. 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...