понедельник, 2 ноября 2020 г.

Підводимо підсумки Місячника

Шановні колеги!

Завершився Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек. Настав час підведення його підсумків в школах, громадах (районах, містах, області).
Для цього необхідно виконати наступну роботу:
1) Надіслати не пізніше 6 листопада 2020 року зведений звіт за формою (https://docs.google.com/document/d/1zxVWys5agWHq2dhynb38H6Lly4rG745VOm5m_bdD5rw/edit), який узагальнюють відділи освіти громад (районів, міст).
(Звертаю увагу бібліотекарів! Не надсилайте індивідуальні звіти, бо закладів освіти в області понад 500 і звести до купи таку кількість звітів досить важко).
2) За бажанням, школа або школи громади (району, міста) можуть зробити колективну презентацію (ролик) як ілюстративний фотозвіт до текстового звіту, в якому розміщують фотографії та зазначають назви і форми заходів, категорію учасників, школи, ПІБ бібліотекарів тощо. Можна додати дуже коротку анотацію.
3) Представити фотозвіти, а також власні доробки на "Бібліотечному паркані" (https://padlet.com/krizshko_l/bibl_parkan_2020).
(Перш ніж працювати з віртуальною стіною "Бібліотечний паркан" прошу уважно прочитати рекомендації на ЗапоВікі: http://zw.ciit.zp.ua/index.php/Обласні_заходи_Всеукраїнського_місячника_шкільних_бібліотек. Особливо для тих, хто вперше працює з Padlet).
4) Переглянути матеріали, представлені на "Бібліотечному паркані", висловити думки щодо заходів, оцінити їх, за необхідністю поставити питання авторам матеріалів тощо.
(Звертаю увагу авторів поданих матеріалів! Не забувайте відслідковувати коментарі та, за потребою, відповідати на них).
5) Для висловлення загальних проблем, пропозицій щодо проведення Місячника пропонуємо використати засоби коментування сторінки блогу "NB-Nota Bene" (https://nb-notabene.blogspot.com/p/blog-page_43.html).
Термін роботи стосовно обговорення матеріалів на паркані до 12 листопада 2020 року.

ЗАХОДЬТЕ! ДІЛІТЬСЯ! ОБГОВОРЮЙТЕ! ХАЙ ВАМ ЩАСТИТЬ!

 

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...