понедельник, 12 сентября 2016 г.

Форум издателей 2016: новинки для детей и подростков


С 15 сентября во Львове стартует форум издателей. БараБука представляет список новой литературы для детей и подростков.
Перед вами - новинки детской и подростковой литературы от украинских издателей, для удобства книги поделены по издательствам, переводные книги и произведения украинских авторов в одном списке.
Читайте, знакомьтесь, используйте!
ВЗДУЛЬСЬКА Валентина, РАКОВА Даша. Подорож листа. Історія до свята Миколая / A Letter’s Journey. A Story for St. Nicholas Day
«Подорож листа» – це історія заповітного бажання однієї маленької дівчинки, про яке вона написала до Святого Миколая. Лист страшенно переймається важливістю своєї місії, бо хоче, щоб непросте бажання дівчинки обов’язково здійснилося. Але перш ніж це станеться, йому доведеться пережити багато випробувань і пройти довгий шлях…
Мої перші молитви / упор. Ю. Березенко ; худож. Світлана Балух
У виданні зібрано народні й авторські дитячі молитви. Їхня особливість — у щирості й простоті: дитина дякує Богові за батьків, велосипед і річку, впізнає Творця у крихітній мурашці, квітці й хмаринці, просить за бабусю і бешкетного кота Мурчика.
Молитовник сподобається дітям від найменшого віку, а також їхнім батькам. Адже він вкотре дає можливість переконатися, як «гарно все придумав Бог»!
Читайте дальше

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...